Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Jana Olžbutová

Výlet do Března

https://kiselyna.rajce.idnes.cz/Brezno_u_Loun_-_skanzen/#

ŠKOLA V PŘÍRODĚ ORLÍK LOUŽEK

11.6. - 16.6. 2018

5. A, 5. C

https://kiselyna.rajce.idnes.cz/Skola_v_prirode_ORLIK_LOUZEK_11.6._-_16.6._2018/#IMG_20180610_115537_BURST002.jpg

11. 6. Cesta proběhla v naprosté pohodě, podle harmonogramu jsme dorazili do ZEMĚRÁJE. Tam se dětem moc líbilo, což můžete vidět na fotografiích v galerii viz výše. Po skončení programu v ZEMĚRÁJI jsme odjeli do areálu Orlík Loužek. Zde jsme se ubytovali a hned jsme mohli pozorovat pod okny spoustu syslů, které jsme krmili nesnědenou svačinou. Byl to pro děti i pro nás velký zážitek, tolik syslů pohromadě jsme ještě v životě neviděli. Po večeři - výborná rajská - šly děti na hřiště. Den jsme si opravdu užili.

 

12. 6.

Uplynul další den a děti mají opět na co vzpomínat. Navštívili jsme útroby ORLICKÉ PŘEHRADY a prohlédli si elektrárnu. Túra byla sice trochu delší, ale stálo to za to ;-). Odpoledne jsme měli program se záchranáři a večer s vychovateli. Těšíme se zítra na Orlík a doufáme, že nebude pršet. Všichni jsou v pořádku. 

13. 6. 

Dnes nám počasí moc nepřálo, pršelo. Jeli jsme parníkem (naštěstí byl uzavřený) na zámek Orlík. Šli jsme tam na prohlídku, která byla moc pěkná. Také jsme navštívili říční muzeum, které se jen tak nevidí. Výlet se vydařil. Všechny děti jsou v pořádku.

14. 6. 

Počasí se zlepšilo, sice bylo zataženo a chladněji, ale nepršelo.Jeli jsme na Zvíkov, královský hrad na soutoku Otavy a Vltavy. Odpoledne šly děti s vychovateli hrát si do lesa a večer byl táborák. Všichni jsou v pořádku. Fotografie jsou na Rajčeti.

15. 6.

Dnes je krásně, sluníčko už zase svítí. 5.C v lese stavěla domečky, 5.A hrála míčové hry a odpoledne šly děti do Trhovek. Tam hrály sportovní hry. Večer byl karneval s diskotékou a nakonec stezka odvahy. Všichni byli stateční ;-).

https://photos.app.goo.gl/cn8vPXwRm22Fe1Si8

https://photos.app.goo.gl/8Zh8nVGcNujouU6F9

https://photos.app.goo.gl/3WrQaycXquBESZBG9

 

https://photos.app.goo.gl/dXTmezTLv2JosyXx8

https://photos.app.goo.gl/oh8hv36xMyeNSr3SA

https://photos.app.goo.gl/7piMEmqpt4rx9Bcj9

https://photos.app.goo.gl/XXnNdF1hQMQAGX5NA

https://photos.app.goo.gl/Ub6bYc7EPDSL2NCa9

https://photos.app.goo.gl/zJYYgHrr74TGbKMd7

 

TOPlist
Webovou stránku snadno a rychle